Bārmenis O'Learys t/c AKROPOLE Rīga!

Vai esat gatavs darbam, kas vienlaikus ir arī izklaide? Ja esi komandas spēlētājs ar aizrautību un vēlies būt daļa no izklaides profesionāļu komandas – šis darbs ir domāts Tev!

Pieteikuma forma:

O'learys ir pasaulē ļoti slavens zīmols, kas apvieno sevī restorānu, unikālo sporta bāru ar plašām izklaides iespējām. Šeit Jums patiešām nebūs garlaicīgi!

Job ad image

Prasības:

  • Iepriekšēja pieredze bārmeņa, barista vai viezmīļa amatā;

  • Labas valodas zināšanas;

  • Labas komunikācijas prasmes;

  • Vēlme un prieks apkalpot viesus;

  • Augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu;

  • Spēja strādāt komandā un patstāvīgi;

  • Iespēja strādāt pilnas slodzes darbu.

Pienākumi:

  • Laipna bāra viesu apkalpošana;

  • Auksto / karsto dzērienu pagatavošana un pasniegšana;

  • Darbs ar kases sistēmu un skaidras/bezskaidras naudas norēķiniem;

  • Organizēt bāra darbu ikdienā un pasākumos;

  • Uzturēt darba vietu un inventāru darba kārtībā;

Piedāvājam:

  • Darbu starptautiski atpazīstamā O'Learys uzņēmumā;

  • Darbu, kas nesīs jaunas, iedvesmojošas paziņas un izklaides zināšanas;

  • Dinamisku ikdienu un iespēju celt savu profesionalitāti lielākajā izklaides grupas komandā Baltijas valstīs;

  • Elastīgu darba grafiku;

  • Apollo grupas darbinieku lojalitātes programmu;

  • Atrašanās vietu TC AKROPOLE Rīga

  • Algu 5.00 - 6.00 eur/h bruto

Pateicamies visiem pretendentiem un sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

Jautājumi?

Mūsu personāla atlases speciāliste Dina jums palīdzēs.